Шнурки опт

Шнурки оптШнурки (опт) широко застосовуються у всьому світі вже більше п'яти тисячоліть. На перший погляд вони являють собою звичайні мотузки. Насправді, незважаючи на простоту своєї конструкції, вони виконують дійсно важливу функцію - фіксування взуття на нозі. Завдяки шнуркам кеди, кросівки, черевики, туфлі і часом навіть чоботи не спадають з ноги під час ходьби. Вони дозволяють також по-своєму регулювати розмір взуття, адже шнурки (опт) можна затягнути тугіше, або слабкіше. Крім цього, вони відіграють важливу естетичну роль у зовнішньому вигляді взуття. Вид шнурівки може бути навіть певним способом самовираження. Тому сучасна молодь замість класичного способу зав'язувати шнурки воліє шнурівку «драбинкою», просто пряму шнурівку, римський спосіб зав'язувати шнурки на взутті. Можна ще поєднувати кілька кольорових шнурків між собою.

Шнурки (опт) є також затребуваним матеріалом для рукоділля. З їх допомогою можна прикрашати подушки ручної роботи, саморобні сумки, робити підвіски для ключів, мобільних телефонів, гумок і обідків для волосся. Шнурки (опт) купують для плетіння браслетів, які називаються фенечками. Це особливі браслети, які спочатку були символом дружби. Вони плетуться вручну і відрізняються своїми яскравими кольорами. Найчастіше такі браслети робляться з ниток муліне. Однак в такому випадку потрібно витратити досить багато часу на їх виготовлення, оскільки нитки муліне дуже тонкі. Тому популярним стало замінювати муліне звичайними кольоровими шнурками.

Шнурки (опт) застосовують і для виготовлення інших прикрас, таких як кольє, підвіски, сережки, брелки для сумок. Головне вибрати поліпропіленові шнурки. На відміну від натуральних вони довше зберігають свій колір і практично не розтягуються.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб придбати шнурки опт різних кольорів і товщини!