Поліпропіленовий шнур ціна

Поліпропіленовий шнур цінаПоліпропіленовий шнур є шнуром, виробленим з синтетичного волокна - поліпропілену. Цей матеріал володіє хорошими показниками міцності і довговічності, має невисоку вартість, що зумовило його високий попит на сьогоднішній день в різних сферах.

Поліпропіленовий шнур, ціна якого цілком доступна для всіх, може бути з сердечником або без, мати різний діаметр і колір (білий і кольоровий). Залежно від цих чинників визначається область застосування шнура: декорування, господарські цілі, поліграфія і так далі. Від цих показників залежати буде також і ціна шнура поліпропіленового.
Придбати цей виріб найкраще безпосередньо у виробника. В такому випадку Ви зможете розраховувати на доступ до повного асортименту, вигідні умови співпраці, а також на гарантію якості від виробника. Вам також не доведеться переплачувати, купуючи товар у постачальників.

Надійний шнур поліпропіленовий, ціна якого доступна, можна завжди придбати в нашій компанії.

Ми є виробниками високоякісного поліпропіленового шнура, ціна на який у нас приємно порадує кожного. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, завдяки чому наша продукція має всі необхідні показники якості. Ми можемо запропонувати шнур різного діаметру (3, 4, 5 мм), а також фактури і кольорів. Широкий вибір дозволить Вам без праці вибрати шнур поліпропіленовий (ціна) для тих чи інших цілей.

Якщо Вам потрібен міцний і красивий шнур поліпропіленовий, ціна якого Вас відмінно влаштує, то звертайтеся до нас.